Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Wskazania do zastosowania kriolipolizy - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Wskazania do zastosowania kriolipolizy

Kobiety często są niezadowolone ze swojego wyglądu, starają się zadbać o swoje samopoczucie, stosują różnego rodzaju kosmetyki oraz preparaty pielęgnujące, by zapewnić sobie doskonałą sylwetkę. Jednym z popularniejszych zabiegów medycyny estetycznej jest kriolipoliza, która polega na zamrażaniu tłuszczu, w efekcie czego zmniejsza się podskórna tkanka tłuszczowa. Metoda ta jest skuteczna, wykonywana jest na różnych powierzchniach ciała pacjenta.

Doskonała sylwetka dzięki zamrażaniu tłuszczu 

kriolipolizaZ zabiegu tego mogą skorzystać osoby, które chcą pozbyć się niepożądanego tłuszczu z różnych partii ciała, jak brzuch, twarz, dolna i górna część ud. Metoda ta jest bardzo skutecznym zabiegiem, przynosi pożądane efekty. Nie mogą z niej skorzystać kobiety w ciąży, a także panie, które karmią piersią, osoby chore na cukrzycę oraz z niskim ciśnieniem. Zabieg zamrażania tłuszczu jest bezinwazyjny, bezpieczny, nie wymaga okresu rekonwalescencji. Jest doskonałą alternatywą dla liposukcji, która polega na odsysaniu tłuszczu. Ten zabieg operacyjny wymaga użycia skalpela, dlatego pacjenci długo muszą dochodzić do siebie. Kriolipoliza cieszy się dużą popularnością w obecnych czasach, skutecznie wspiera zdrową dietę oraz aktywny tryb życia, redukuje tkankę tłuszczową. Zamrażanie niechcianych komórek tłuszczowych powoduje ich rozpadanie. W efekcie tego pomniejsza się objętość wybranych partii ciała, które poddawane są zabiegowi. Komórki tłuszczowe, które znajdują się w tkance każdego człowieka zbudowane są z nasyconych kwasów tłuszczowych, które są wyjątkowo wrażliwe na niskie temperatury, które je niszczą. Kriolipoliza jest doskonałym sposobem modelowania sylwetki, który przynosi pożądane rezultaty, umożliwia kobietom pozbycie się niepożądanej tkanki tłuszczowej. Ważne jest, by korzystać z usług doświadczonych osób, które dysponują odpowiednim sprzętem oraz wiedzą, dzięki czemu przeprowadzą zabieg w sposób prawidłowy. Należy go wykonywać w odstępach około 6 tygodniowych. Warto zdecydować się zatem na zabieg, jakim jest kriolipoliza, gdyż dzięki niemu można skutecznie pozbyć się zbędnych centymetrów.

Zamrażanie tłuszczu cieszy się dużą popularnością, gdyż jest zabiegiem bezinwazyjnym oraz bezpiecznym. Najczęściej wykonuje się go na brzuchu, udach oraz ramionach. Jest doskonałą alternatywą dla klasycznej liposukcji, działa wyjątkowo skutecznie, pozbywa się nadmiernych kilogramów. Specjalne urządzenia umożliwiają redukowanie tkanki tłuszczowej, dzięki zastosowaniu niskiej temperatury. Są bardzo popularną metodą modelowania sylwetki, która przynosi szybkie efekty.