Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Wybór drewnianego zegarka do stylizacji - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Wybór drewnianego zegarka do stylizacji

 

Drewno jest bardzo wdzięcznym materiałem do tworzenia różnego rodzaju dodatków. Są one doskonałym uzupełnieniem stylizacji zarówno eleganckich, jak i sportowych oraz codziennych. Jest to materiał, który rewelacyjnie prezentuje się z innymi naturalnymi materiałami, np. skórą. Różnorodność wykorzystywanych drzew pozwala na ogromną dowolność łączenia ich ciekawych barw, dzięki czemu znaleźć można wiele unikatowych dodatków, którymi można ciekawie podkreślić swój indywidualny styl.

Zegarki wykonane z drewna

drewniane zegarkiZegarek jest takim dodatkiem, który pasuje na nadgarstek zarówno kobiety, jak i mężczyzny, sprawdzając się doskonale w każdego rodzaju stylizacji – od stroju wizytowego, przez codzienny, aż po ubiór sportowy. Czasem jednak chce się nieco wyróżnić z tłumu, nie ubierając ekstrawaganckiego stroju. Doskonałym rozwiązaniem będą wtedy drewniane zegarki. Chociaż stają się one coraz bardziej modne, nadal przykuwają uwagę przez nietypowy materiał, z jakiego są wykonane. Drewno ma jednak wiele zalet jako produkt wykorzystywany do tworzenia czasomierzy. Przede wszystkim jest bardzo lekki, co sprawia, że wykonane z niego zegarki nosi się niezwykle wygodnie. Poza tym różnorodność barw drewna pozwala na tworzenie ciekawych połączeń, np. kiedy koperta oraz tarcza wykonane są z innego rodzaju drewna. A jakie drzewa wykorzystuje się przy ich produkcji? Od naszych rodzimych, czyli np. klonu, orzecha czy dębu, aż po drzewa egzotyczne, np. bambus, wenge, heban. Paski takich zegarków mogą być również wykonane z różnych materiałów, co pozwala dopasować swój zegarek do stylizacji. Np. paski ze skóry naturalnej doskonale będą pasować do stroju eleganckiego, drewniane bransolety na co dzień, a nylonowe paski do stylizacji nieco bardziej sportowej. Różnorodność kolorystycznych połączeń sprawia, że każdy powinien znaleźć model odpowiadający jego upodobaniom oraz oddający jego charakter. Jest to ciekawy dodatek dla osób nie tylko będących miłośnikami natury, ale także chcących podkreślić swoją indywidualność nietypowymi dodatkami.

Czasomierz wykonany z drewna doskonale będzie się komponował z biżuterią wykonaną z innych naturalnych materiałów, dlatego kobiety lubiące nosić wiele rzeczy na nadgarstkach wcale nie muszą z nich zrezygnować, kiedy zakładają taki zegarek. Jest on ciekawym dopełnieniem stroju świadczącym o wyszukanym poczuciu stylu osoby, która go zakłada. Poza tym jest to dodatek nie tylko pięknie się prezentujący, ale także praktyczny, dzięki któremu nie trzeba sięgać po telefon, by sprawdzić aktualną godzinę.