Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Wyjątkowa sukienka princessa - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Wyjątkowa sukienka princessa

Taki krój sukienki jest wręcz uwielbiany przez przyszłe panny młode, które pragną poczuć się wyjątkowo w dniu ich ślubu. Princessa naprawdę sprawia, że kobieta czuje się jak prawdziwa księżniczka – a która z pań o tym właśnie nie marzy? Najważniejsze jednak, aby wybrać odpowiedni rozmiar, fason i kolor. Wcale nie trzeba stawiać tylko i wyłącznie na biel, bowiem tego rodzaju sukienki można znaleźć w przeróżnych wersjach kolorystycznych, m.in. beżach, błękicie, pastelowych odcieniach czy nawet ostrych czerwieniach. Ceny takiego modelu sukienki balowej są bardzo zróżnicowane i w dużej mierze zależą od jakości wykonania sukienki oraz materiałów i dodatków użytych podczas jej uszycia. 

Sukienka princessa w wersji mini 

sukienka princessa krótkaCo ciekawe sukienka nie jest jedynie dostępna jako długa, balowa wersja. Okazuje się, że na rynku w wielu sklepach odzieżowych na sprzedaż wystawiona jest oryginalna sukienka princessa krótka, na założenie której decydują się głównie odważne panny młode. To doskonała alternatywa dla tradycyjnych sukien ślubnych. To takiej długości można założyć zarówno eleganckie szpilki, wygodne sandałki lub (bardzo modne w ostatnim czasie) sportowe obuwie, które podkreśli zarówno charakter panny młodej, jak również klimat całej organizowanej imprezy. Oczywiście w takim przypadku przy tak nieoczywistym i niestandardowym wyborze sukienki, pan młody także powinien dopasować się własną kreacją do swojej wybranki. Najczęściej wybierane są tutaj luźne, casualowe stroje – spodnie z szelkami i trampki w odpowiednim kolorze, a do tego pasująca, zabawna mucha. Możliwości jest naprawdę sporo, dlatego warto dobrze się zastanowić nad ostatecznym zakupem ślubnych stylizacji. Często para młoda decyduje się na dwa rodzaje ubrań – jedne bardziej formalne idealne do samej ceremonii ślubnej oraz drugie – w wersji nieco luźniejszej, w którą wskakują, po części formalnej całego wesela. Znacznie wygodniej będzie tańczyć i bawić się do rana w krótkiej princessie i komfortowych butach sportowych. 

Ostateczny wybór oczywiście zawsze należy do pary młodej, jednak należy pamiętać, że to ich dzień i nie liczą się tradycje czy opinie znajomych oraz członków rodziny. Tutaj nie ma absolutnie miejsca na dobre rady wujków i cioć, czy mówienie że czegoś nie wypada, m.in. założenia trampek i krótkiej sukienki ślubnej. Ten dzień ma być dokładnie taki, jaki wymarzyła sobie para młoda, a cała reszta ma się pro prostu dobrze bawić i dzielić ich wspólne szczęście podczas ceremonii oraz przyjęcia weselnego.