Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Wyjątkowy kurs wizażu - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Wyjątkowy kurs wizażu

Moja mama pytała mnie, czym chciałabym się zająć po liceum. Moja rodzina nigdy na mnie nie naciskała i pozwalała dokonywać własnych wyborów. Współczułam mojej koleżance, którą rodzice wysłali na studia, które w ogóle nie leżały w zakresie jej zainteresowań. Z jednej strony, chociaż problem decydowania się na określony kierunek miała z głowy. Ja musiałam nad tym dumać. Jedyne co mnie interesowało hobbystycznie to kosmetyka, głównie makijaże okolicznościowe.

Wizaż na profesjonalnym kursie

dobry kurs wizażuZastanawiałam się więc, czy zająć się tym co lubię zawodowo. Stwierdziłam, że to dobry pomysł, ponieważ wiedziałam, że praca będzie mnie satysfakcjonować i nigdy mi się nie znudzi. Dlatego też zapisałam się na dobry kurs wizażu w moim mieście. Na początku zastanawiałam się, czy znajdę coś odpowiedniego. Musiał to być kurs profesjonalny, prowadzony przez wykwalifikowane wizażystki, gdyż zależało mi na uzyskaniu odpowiedniego certyfikatu, który pozwoliłby otworzyć swoją działalność w przyszłości. Udało mi się znaleźć porządny kurs, który zapewniał kursantom wszystkie niezbędne materiały. W ramach zajęć mieliśmy do dyspozycji profesjonalne kosmetyki, których używano w najlepszych salonach. Cieszyłam się, że będę mogła pracować na kosmetykach dobrej jakości, ponieważ gwarantowało to dobry efekt i długotrwałe wykończenie. Na kursie było jeszcze 5 innych dziewczyn razem ze mną, dlatego warunki były kameralne. Do każdego można było mieć indywidualne podejście i właśnie o to mi chodziło. Chciałam, by dokładnie wytłumaczono mi konieczność używania odpowiednich kosmetyków w postaci na przykład utrwalacza, czy bazy. Uzyskałam odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania. Wizażystka która nas uczyła była bardzo miła i widać było, że ma ogromną wiedzę. Zauważałam u niej taką samą pasję do makijażu jak u mnie. Musiałyśmy nauczyć się jakich kosmetyków używać do określonych typów cery. Cera tłusta i sucha różniła się od siebie znacznie. Jeżeli chcemy uzyskać trwały makijaż, trzeba wiedzieć czego do nich użyć.

Nasz kurs wizażu trwał około 3 miesięcy. Wiedziałam, że nie da się przekazać całej wiedzy w kilka dni. Dlatego te trzy miesiące pozwoliły nam wyszkolić się do tego stopnia, że stałyśmy się ekspertkami. Moja rodzina była zadowolona, gdy oznajmiłam im, że planuję rozpocząć własną przygodę z wizażem. Bardzo szybko znalazłam pierwsze klientki kiedy dodałam jaki kurs ukończyłam. Przychylnie patrzyło się na kurs wizażu prowadzony przez panie, które go z nami przeprowadzały, bo były znane ze swoich umiejętności.