Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Wymarzone wakacje na karaibskich wodach - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Wymarzone wakacje na karaibskich wodach

Karaiby należą do najbardziej popularnych regionów żeglarskich. Nie wiele jest miejsc na świecie, które mogą zaoferowania tyle piękna i ciekawych atrakcji, a zarazem idealne warunki do żeglowania jak właśnie ten archipelag wysp. Jest to z pewnością rejs w prawdziwie rajskiej scenerii, egzotycznej i pełniej kolorów. Nie można przegapić Kuby, Bahamów czy Antyli. We wszystkie te bajkowe miejsca można dotrzeć luksusowym katamaranem.

Zachwycający rejs po Karaibach

rejsy na KaraibachNietuzinkowym pomysłem na spędzenie wakacji są rejsy na Karaibach. Możemy taki rejs zorganizować sobie sami czarterując jacht jeśli mamy doświadczenie i uprawnienia żeglarskie. Najlepsze oferty czarterów oprócz Kuby i Bahamów znajdziemy na Wyspach Dziewiczych. Znajdziemy tam doskonale przygotowaną do rejsów flotę jachtów, łodzi i katamaranów. Na własną rękę możemy wtedy odkrywać różne wysepki i spędza czas pod żaglami. Ceny za wynajęcie jednostki pływającej znacznie się wahają. Jeśli jesteśmy doświadczonymi żeglarzami możemy wybrać tańszy, ale starszy jacht, ale możemy wybrać także jacht dla wieloosobowej załogi, klimatyzowany, którym jest w stanie sterować jedna osoba. Jeśli nie mamy żadnego doświadczenia w żeglowaniu nic straconego. Możemy wziąć udział w zorganizowanym rejsie. Cena takiego wyjazdu to około 1100 EUR/os. Należy pamiętać, że cena nie zawiera transferu z lotniska czy biletów lotniczych. Należy do kwoty doliczyć jeszcze kaucję pobieraną od wszystkich uczestników, a także opłaty klimatyczne i celne. Armator za to zapewnia nam czarter 40 stopowego jachtu, ubezpieczenie, usługi skippera, podstawowe szkolenie żeglarskie czy silnik do pontonu, a także relaks i zabawę jak chociażby nurkowanie, czy ciągnięcie na linie za statkiem, pływanie z żółwiami. Podczas dłuższych mil pokonywanych od wyspy do wyspy można zażyć kąpieli w cudownych błękitnych zatoczkach, zatrzymać się na zupełnie bezludnych plażach ciągnących się kilometrami lub odwiedzić miejsca, do których nie moglibyśmy się dostać bez łodzi. Po przybiciu jachtu do brzegu uczestnicy rejsu mogą spróbować w miejscowych knajpach lokalnego jedzenia, zrobić zakupy na bazarze, odwiedzić ciekawe miejsca.

Karaiby to bez wątpienia raj na ziemi, który ma do zaoferowania słoneczną pogodę, krystalicznie czystą wodę, muzykę rege, smaczne i proste jedzenie. Wybierając się w taką podróż pamiętajmy, że jest to rejon nawiedzany przez huragany. Dlatego aby podróżować bezpiecznie należy wybierać okres od listopada do czerwca. Z takiego urlopu wspomnienia i wrażenia na pewno będą bezcenne.