Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Wysokiej klasy folie polipropylenowe - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Wysokiej klasy folie polipropylenowe

 

Bardzo powszechnie stosowane są w różnych sektorach przemysłu, głównie jako element opakowania kosmetyków, alkoholi lub artykułów biurowych. Swoje zastosowanie znajduje także w elementach reklamy, tworzonych w drukarniach. Główne zalety tego produktu to wytrzymałość oraz sztywność, zapewniają opakowaniom elegancki wygląd oraz ochronę przed uszkodzeniem zawartości. Dostępne w wariantach zarówno przeźroczystych jak i kolorowych, folie są łatwe w obróbce.

Folia polipropylenowa- nowoczesne rozwiązania technologiczne

folie polipropylenoweNowoczesne technologie produkcji folii umożliwiają na osiągnięcie ciekawych rezultatów pod względem użyteczności tego materiału, jego wagi, wytrzymałości oraz finalnego wyglądu struktury oraz barwy. Folie polipropylenowe należą do jednych, z najbardziej popularnych tworzyw, stosowanych podczas produkcji opakowań, przechowywania żywności, a także materiału używanego podczas oprawy reklam. Możliwość swobodnego zabarwienia foli, nadania jej struktury bądź pozostawiania powierzchni gładką i przejrzystą przekłada się na popularność tego produktu. Dodatkowo folia świetnie chroni przed wilgocią, z uwagi na niską przepuszczalność pary wodnej. Doskonale izoluje aromaty. Wykorzystywany także do transportu, folia polipropylenowa jest wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne oraz odporna na zmiany klimatyczne, oznacza to znikome odkształcenia zarówno pod pływem wyższych jak i niższych temperatur. Możliwości zastosowania folii są w zasadzie nieograniczone. W szczególności ceniona w każdym segmencie przemysłu, gdzie gotowy produkt wkładany jest do pudełka, dlatego rzeczy takie jak kosmetyki, urządzenia elektroniczne, sprzęty RTV i AGD niejednokrotnie chronione są przez folie, w celu uniknięcia uszkodzeń, czy wilgoci. Przejrzysta folia zapewnia dobrą ekspozycję produktu umieszczonego wewnątrz opakowania. Także artykuły biurowe są często produkowane przy użyciu tego typu foli. Przemysł spożywczy korzysta z foli w celu pakowania produktów przetworzonych i nieprzetworzonych z racji na możliwość stosowania foli w różnego typu zgrzewarkach. Co ważne, folia polipropylenowa jest artykułem proekologicznym i podlega całkowitemu recyklingowi.

Jeden z najpopularniejszych elementów wykorzystywanych podczas produkcji opakowań dla kosmetyków, gier, urządzeń elektrycznych, powszechnie wykorzystywany także w przemyśle spożywczym. Folia polipropylenowa to materiał sztywny, odporny na warunki atmosferyczne oraz mechaniczne uszkodzenia. Możliwość dowolnego barwienia folii oraz nadawania jej zróżnicowanej struktury pozwala na ciekawe wykorzystanie tego materiału w celu otrzymania atrakcyjnego wizualnie produktu lub opakowania.