Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Wytrzymałe hale modułowe - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Wytrzymałe hale modułowe

 

Zakładając firmę, albo rozbudowując istniejącą już siedzibę, możemy wynająć dodatkowe powierzchnie biurowe, albo dobudować górne poziomy do stojącego budynku. Stawianie zabudowy od podstaw jest drogim i czasochłonnym zadaniem. Jeżeli potrzebujemy przestrzeni na pomieszczenie biurowe, to lepszy będzie klasyczny, murowany budynek, jednak jeżeli nasza działalność wymaga dużo miejsca na magazyn, to lepsza jest budowa hali, która jest szybsza i tańsza.

Do czego producenci polecają stosowanie hali modułowej?

znany producent hal modułowychModułowa zabudowa charakteryzuje się gotowymi elementami i sekwencjami konstrukcji, które łączy się ze sobą na miejscu budowy. Możemy je dowolnie modyfikować i ustawiać zgodnie z własnymi wymaganiami, przez co jest to elastyczne rozwiązanie dla każdego przedsiębiorcy. Kształt i wielkość hali jest uzależniona od naszych potrzeb i producent może je dowolnie dopasować. Podstawa zazwyczaj składa się z żelbetonowych klocków zakopywanych w ziemi na głębokości parunastu centymetrów i stanowią one fundamenty hali. Cała konstrukcja może być wykonana ze stalowych, lub aluminiowych elementów, które są pokrywane grubą blachą nierdzewną spełniającą funkcje dachu. Znany producent hal modułowych daje możliwość klientom, zamontowania wewnątrz klimatyzacji, która może się okazać koniecznością w upalne dni, ponieważ metal szybko się nagrzewa i bez odpowiedniej wentylacji, w środku zabudowy może powstać wyjątkowy nieprzychylny mikroklimat. Na życzenie klienta producent może zamontować dowolną ilość okien, drzwi i bram, które mogą być otwierane automatycznie, lub manualnie. Jedynym elementem, którego nie wykona dla nas wytwórca, jest zainstalowanie systemów zabezpieczających i antywłamaniowych, o które musimy zadbać we własnym zakresie. Hala modułowa może mieć wielkość od trzydziestu metrów kwadratowych, do nawet stu pięćdziesięciu metrów. Mamy też możliwość wyboru kształtu dachu, ponieważ nie w każdym magazynie sprawdzi się spadzisty, ułożony pod kątem trzydziestu stopni. Blacha położona zupełnie płasko na konstrukcji, zmniejsza powierzchnię konieczną do ogrzewania, oraz obniża wysokość zabudowania.

Budowa hali modułowej nie powinna zająć więcej czasu niż parę dni, ponieważ składowe elementy wystarczy ze sobą odpowiednio połączyć. Projekt konstrukcji wykonuje dla nas producent i to on odpowiada za bezpieczeństwo, oraz daje gwarancje na wykonaną przez siebie budowę. Na wykonanie hali magazynowej konieczne jest uzyskanie pozwolenia na budowę, ponieważ jest ona traktowana jak zwykła zabudowa terenu niebędąca konstrukcją mobilną.