Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Wytrzymałe panele do mieszkania - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Wytrzymałe panele do mieszkania

Miłość odnalazła mnie późno, bo dopiero w wieku trzydziestu trzech lat, po rozwodzie. Kiedy poznałam Marka, nie przeszła mi nawet przez głowę myśl, że mogłoby nas połączyć coś więcej, niż przyjaźń. W ogóle nie był w moim typie, spokojny, ułożony, zawsze szarmancki w stosunku do kobiet, czyli zupełne przeciwieństwo mojego byłego męża. Pierwszy raz spotkaliśmy się na imprezie u moich znajomych, Marek właśnie przeprowadził się z innego miasta, też był rozwodnikiem.

Panele warte swojej ceny

gerflor - panele winylowe do mieszkaniaChciał zacząć życie na nowo, dlatego postanowił zmienić wszystko, łącznie z pracą i miejscem zamieszkania. W pewnym sensie imponowało mi to, mnie było stać po rozwodzie tylko na zakup małej kawalerki w dość opłakanym stanie, ze starymi meblami, pamiętającymi jeszcze poprzednie stulecie, z popękanym linoleum na podłodze i odłażącymi od ścian tapetami. Spotykaliśmy się dość często na grillach, urodzinach i imieninach znajomych, szybko stał się częścią naszej paczki. Z czasem okazało się, że mimo swojego spokojnego charakteru, Marek jest osobą bardzo pogodną, zarażał wszystkich optymizmem. W końcu zostaliśmy parą i postanowiliśmy zamieszkać razem, u niego. Nie chciałam sprzedawać mojego mieszkania, wolałam je wynająć. Musieliśmy więc przeprowadzić w nim remont generalny. Zdarliśmy stare tapety, zamiast nich na ścianach położyliśmy farbę. Stare meble wyrzuciliśmy i zastąpiliśmy je nowszymi, używanymi, kupionymi na aukcjach internetowych. Marek uparł się, żeby na podłodze położyć produkty marki gerflor – panele winylowe do mieszkania. Nie rozumiałam, dlaczego wybrał dość drogie panele, do mieszkania, które miało iść na wynajem. Obiecywał mi, że ta inwestycja się zwróci. Przekonywał, że panele winylowe są odporne na uszkodzenia mechaniczne, ponieważ są bardziej elastyczne, niż tradycyjne pokrycia podłóg, amortyzują kroki, dzięki czemu sąsiedzi nie będą skarżyć się na hałas. Ponad to charakteryzują się odpornością na wysokie temperatury i wilgoć, więc nie będziemy musieli martwić się o ewentualne zalanie lub upalenie podłogi w kuchni. Są bardzo cienkie, mają grubość od 3 do 8 milimetrów, a mimo to są odporne na ścieranie.

Zapewniał mnie, że taka podłoga przetrwa lata intensywnego użytkowania. Ich montaż również jest tańszy, ponieważ nie potrzeba do nich żadnych podkładów, można je układać od razu na posadzkę. Marek obiecał mi też, że żeby zmniejszyć koszt wymiany podłóg, zrobi to sam. Ponoć panele na klej mogłoby ułożyć nawet dziecko. Po usłyszeniu takich argumentów nie miałam wyboru, musiałam zgodzić się na wybór paneli winylowych.