Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Wytwarzanie materacy od podstaw - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Wytwarzanie materacy od podstaw

Jakieś dwa miesiące temu straciłam pracę w renomowanej firmie, zajmującej się wyrabianiem opakowań tekturowych. Powód? Cięcia budżetu, tak jak w większości firm. Postanowiłam jak najszybciej znaleźć pracę, ale okazuje się, że oferty dostępne na rynku pracy, nie są tak wspaniałe jak widzą je pracodawcy. Kiedy, już zgadza się wynagrodzenie, to niestety nie zgadzają się godziny pracy w tygodniu. Nie chciałam pracować w takich warunkach. Na szczęście udało mi się znaleźć ogłoszenie w internecie o nazwie „materace produkcja”. Po sprawdzeniu opinii o firmie postanowiłam zaryzykować. 

Najlepszy producent materacy w Polsce

materace produkcjaBardzo dużą zaletą firmy już na samym początku jest to, że rekrutacja odbywa się przez kadry firmy, a nie agencję zewnętrzną. Rozmowę rekrutacyjną przeprowadziła ze mną miła Pani, która wytłumaczyła jaką pozycję na rynku zajmuje ich firma, że ich dziedziną są materace i, że robione są one na taśmie produkcyjnej z wykończeniem ręcznym. Warunki były bardzo dobre, dodatkowe nadgodziny, które są dobrowolne również dodatkowo płatne. Praca w weekendy również dobrze opłacona. Dodatkowo socjal, który zadowoliłby każdego nawet najbardziej wybrednego pracownika. Postanowiłam, więc podjąć pracę na stanowisku materace produkcja. Firma rzeczywiście jest wielka i produkuje materace na cały świat. Poza działem produkcji, znajdują się w niej również magazyny. W firmie pracuje bardzo dużo osób, jednak hala jest tak duża, że często nawet po pół roku pracy niektórych osób całkowicie nie kojarzę. Produkowane materace są różne, poprzez małe do dziecięcych łóżeczek, po takie na pojedyncze łóżka, na wielkich materacach do łóżek małżeńskich kończąc. Praca sama w sobie nie jest ciężka. Trzeba się niestety do niej przyzwyczaić jeśli wcześniej nie miało się z nią nic wspólnego, ale myślę, że to akurat dotyczy większości branży. Rzeczywiście warunki zgadzają się z tymi, które zostały mi zaproponowane na rozmowie rekrutacyjnej. Firma, która zamieściła materace produkcja, naprawdę bardzo fair podchodzi do pracownika, opinie, które ma wystawione w internecie również o tym świadczą. Dawno już nie spotkałam się z firmą, szczególnie produkcyjną, która miałaby takie super warunki zatrudnienia. Oczywiście, wiadomo nie każdemu mogą one odpowiadać, zależy kto co uważa za atrakcyjne. 

Bardzo się cieszę, że trafiłam w internecie na ogłoszenie materace produkcja. Również bardzo mnie cieszy, że spróbowałam i dostałam tę pracę. Na dzień dzisiejszy mam nadzieję, jeśli nic się nie zmieni pozostać w tej pracy, tym bardziej, że jest możliwość nawet dość szybkiego awansu. Czekam z niecierpliwością co dalszy czas przyniesie, przede mną jeszcze wiele wyzwań.