Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Zakup taniego kordonku - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Zakup taniego kordonku

 

Ostatnio mam trochę więcej wolnego czasu, jestem już od jakiegoś czasu na emeryturze i zaczęłam coraz więcej czasu spędzać w domu. Jakoś nie bardzo chce mi się wychodzić, już się w życiu dość nachodziłam na różne imprezy, wystawy, do teatru i galerii. Teraz mam ochotę odpocząć. Oczywiście wciąż spotykam się z ludźmi, mam sprawdzone grono przyjaciół, no i oczywiście rodzinę, lecz, jak śmieje się mój maż, nieco „zbabciałam”. I zaczęłam mieć ochotę na takie babcine zajęcia jak robótki ręczne. Szydełkuję, robię na drutach, teraz postanowiłam haftować.

Sklep z niedrogim kordonkiem

tani kordonekKiedyś, jeszcze jako nastolatka, przez jakiś czas zajmowałam się haftowaniem. Moja mama miała stare niemieckie magazyny o szyciu i czasem znajdowałam tak piękne wzory do wyhaftowania haftem krzyżykowym. Ponieważ w sklepach nie było wtedy tylu artykułów wyposażenia wnętrz co obecnie i nie można było sobie po prostu kupić ładnych ozdób do domu, sama te ozdoby wykonywałam. Ozdoby, takie jak poduszki, obrazki, poduszeczki na igły czy nawet ręcznie wyszywane kartki. Przyznam szczerze, że bardzo to lubiłam, nawet do dziś jeszcze w moim rodzinnym domu znajdują się wykonane przeze mnie ozdoby. Dlatego postanowiłam wrócić do tego zajęcia. Kupiłam sobie w pobliskiej pasmanterii tani kordonek oraz kanwę, kupiłam ponadto gazetkę dla miłośników haftu z różnymi pięknymi wzorami i zabrałam się do roboty. Kupiłam bardzo wiele kolorów kordonka, ponieważ naprawdę był w bardzo korzystnej cenie. Zaraz zabieram się do wyszywania. Znalazłam wzór na bardzo piękną poduszkę i właśnie taką poduszkę planuję wyszyć. Bedzie to poduszka w piękne czerwono-różowe róże. Będzie piękną ozdobą naszego salonu. W dalszej kolejności chciałabym wyhaftować jakiś obraz – widziałam w pasmanterii kanwę z nadrukowanymi wzorami, wystarczy tylko w danych miejscach wyhaftować krzyżyki w odpowiednim kolorze,powstanie nam bardzo piękny, igłą malowany obraz. Myślę, że mało kto ma takie dzieło w domu. Będę musiała zapewne kupić większy zapas kordonku.

Ostatnio wracają do mody babcine zajęcia, i to nie tylko modne są wśród babć, ale także wśród młodej, zamożnej klasy średniej. Ludzie maja dość masowej produkcji, tęsknią do czasów, gdy rzeczy robione były ręcznie i coraz chętniej sami zabierają się za rękodzieło. Fajnie jest mieć przecież własnoręcznie wyszytą poduszkę lub obraz, albo mieć na sobie ręcznie zrobiony sweter. Ceny takich ręcznie zrobionych rzeczy w internecie dochodzą do bardzo wysokich kwot. Warto zrobić sobie coś samemu.