Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Zakup wygodnego body dla niemowlaka - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Zakup wygodnego body dla niemowlaka

 

Niedługo miałam zostać mamą po raz pierwszy. Na czas ciąży i porodu wykupiłam sobie pakiet w prywatnej klinice medycznej, żeby mieć pewność, że będę pod świetną opieką wybitnych specjalistów. W ramach tego pakietu miałam możliwość odbycia kilku wizyt u położnej, która miała się mną opiekować podczas porodu i połogu. Rozmawiałam z nią na różne tematy, także tego jak się przygotować na pierwsze dni życia dziecka. Interesowało mnie przede wszystkim to jakie ubranka powinnam zakupić dla niemowlęcia, które są niezbędne.

Poszukiwania body rozpinanego z przodu

wygodne body niemowlęce rozpinane z przoduDowiedziałam się od położnej, że najważniejsze są wygodne body niemowlęce rozpinane z przodu. Takie ubranko świetnie sprawdza się zarówno na noc, do spania, jak i w ciągu dnia – na wyjście czy do chodzenia po mieszkaniu. Najważniejsze jest, aby kupić body z wygodnym rozpinaniem. Na rynku dostępne są obecnie body rozpinane z przodu i z tyłu. Jednak nawet te posiadają różne zapięcia w różnych miejscach. Najbardziej popularne są body rozpinane z przodu w kroku i rozpinane z przodu z tak zwanym zapięciem kopertowym. Właśnie te dwa rodzaje bodów są najbardziej wygodne. Nie trzeba ich zdejmować, żeby przewinąć dziecko. Body rozpinane w sposób kopertowy dodatkowo nie trzeba zakładać dziecku przez głowę, co jest szczególnie praktyczne dla świeżo upieczonych rodziców. Najlepiej wybrać body zapinana na zatrzaski. Takie body są również bardzo wygodne, ponieważ można je bez problemu rozpiąć i zapiąć za pomocą jednej ręki. Mając na uwadze słowa położnej, właśnie takie body zakupiłam dla mojego dziecka. Były one łatwo dostępne w wielu sklepach dziecięcych w niskich, przystępnych cenach i w wielu rozmiarach odpowiednich zarówno dla noworodków jak i dużo starszych niemowląt. Zdecydowałam się zakupić body wykonane z bawełnianego, lekkiego i miękkiego materiału. Taki bawełniany materiał jest hipoalergiczny, dlatego wiedziałam, że nie będzie powodował odparzeń ani uczulenia na wrażliwej dziecięcej skórze. Kupiłam od razu kilka sztuk takich wygodnych ubranek.

Jak się już wkrótce okazało, takie wygodne body rzeczywiście są niezastąpione dla świeżo upieczonych rodziców. Świetnie nadają się na wiele okazji, a przede wszystkim są bardzo praktyczne. Dobre body są jednak wygodne także dla dziecka. Lekki, przewiewny materiał powoduje, że dziecko nie poci się nadmiernie i nie jest mu zbyt gorąco. A przede wszystkim body nie zawierają szorstkich i wystających szwów, które mogłyby drażnić dziecko. Nigdy nie miałam również problemów z tym, aby pod body zmieścić pampersa.