Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Zamówienie klasycznych koszulek dla drużyny - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Zamówienie klasycznych koszulek dla drużyny

 

W piłkę nożną uwielbiałem grać od dziecka. Często spotykałem się z chłopakami ze szkoły na boisku i kopaliśmy piłkę do późnych godzin wieczornych. Po szkole jakoś tak zaniedbałem ten sport. Pojawiło się sporo obowiązków, które zabrały mi czas wolny. Kiedy jednak sytuacja w życiu moim stała się stabilna to zacząłem rozważać, czy nie wrócić do gry, która przecież sprawiała mi tak wiele przyjemności. 

Amatorska drużyna piłkarska w klasycznych koszulkach

klasyczna koszulka męska FilaZdecydowałem się, ażeby założyć własną drużynę amatorską i odezwałem się w tym celu do chłopaków, z którymi swego czasu grywałem w nogę. Moja propozycja bardzo im się spodobała i dzięki temu udało mi się zebrać taką ilość osób, ażeby stworzyć pełną drużynę. Znalazłem chętnych na mecze i mogłem z chłopakami grać w nogę raz w tygodniu. Wpadłem na pomysł, ażeby zamówić dla wszystkich takie same koszulki. Na mecze każdy chodził ubrany inaczej i nie wyglądaliśmy jak drużyna. Kiedy zaproponowałem tę opcję chłopakom, to od razu dali pieniądze, żebym załatwił dla nich koszulki. W sklepie sportowym, który odwiedziłem ostatnio bardzo spodobała mi się klasyczna koszulka męska Fila i postanowiłem ją dokładniej zobaczyć. Wykonana była z bawełny i wiedziałem, że do biegania po boisku będzie się idealnie nadawała. Koszulki były klasyczne i przez to prezentowały się doskonale. Wyobraziłem sobie całą drużynę w tych koszulkach. Wyglądalibyśmy mega fajnie. Znałem rozmiary chłopaków, ponieważ przed zakupami wziąłem od nich informację. W sklepie nie było wszystkich rozmiarów koszulek, ale sprzedawca obiecał mi je załatwić na następny dzień. Zdecydowałem się na koszulki w białym kolorze. Następnego dnia odebrałem resztę koszulek i spotkałem się z chłopakami. Wszystkim koszulki się spodobały. Markę każdy z nas lubił, więc dokonując wyboru wiedziałem co kupię. Klasyczne koszulki nie dość, że pięknie się prezentowały, to na dodatek były praktyczne i szalenie wygodne. Kiedy podczas następnego meczu drużyna wyszła na boisko, to od razu było widać, że graliśmy wszyscy razem. Zakup tych koszulek był świetnym pomysłem, który się sprawdził.

Dzięki temu, że miałem więcej czasu na swoje hobby, to poprawiłem sobie kondycję. Granie w piłkę nożną było dla mnie bardzo ważne i obiecałem sobie, że już w przyszłości nie będę robił aż tak długich przerw. Grałem z każdym miesiącem coraz lepiej i nawet zgubiłem sporo kilogramów. Moja żona Alina była pod ogromnym wrażeniem i wspierała mnie przez cały czas. Ona też cieszyła się, że znowu grałem w piłkę.