Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Zastosowanie kartonowych pudełek - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Zastosowanie kartonowych pudełek

Efektowne opakowanie to część sukcesu, jeżeli zależy nam na skutecznej sprzedaży produktu. Możliwości jest dużo – różnego rodzaju pudełka, torebki, pojemniczki i kartoniki. Wiele zależy od tego, z jakim produktem mamy do czynienia. Każdy wyrób ma przecież swoją specyfikę i określone właściwości. Tak czy inaczej, odpowiednie opakowanie działa z pewnością na korzyść produktu.

Zalety funkcjonalnych pudełek fasonowych 

pudełka fasonowe producentW rozmaitych branżach spotykamy się z wygodnymi i funkcjonalnymi opakowaniami kartonowymi. Taka forma pakowania nie tylko zabezpiecza znajdujący się wewnątrz produkt, ale też ma znaczenie estetyczne. Każde opakowanie może być również świetnym nośnikiem reklamy. Nie bez powodu producenci umieszczają na opakowaniach informacje związane z działalnością firmy lub cechy wyróżniające dany produkt. Czasem wystarczy nawet krótkie hasło reklamowe, aby konkretny wyrób był kojarzony z daną marką. W zależności od potrzeb, pudełka wykonywane są w różnych wielkościach. Najpopularniejsze pudełka klapowe wykorzystywane są właściwie we wszystkich dziedzinach przemysłu. Bardzo atrakcyjną formą tekturowych opakowań są zgrabne pudełka fasonowe – cechuje je wysoka estetyka i ogromna funkcjonalność. Pudełka fasonowe producent proponuje w różnych wariantach – wykonane z białej lub szarej tektury a także kolorowe. Dużym atutem pudełek fasonowych jest wygodny sposób zamykania i dokładne dopasowanie do wielkości przechowywanego produktu. Dzięki temu, w pudełkach fasonowych mogą być przechowywane bardziej delikatne produkty, na przykład porcelana. Dodatkowym zabezpieczeniem są różnego rodzaju przegródki, które chronią też produkt w czasie transportu. Pudełka fasonowe zapewniają ogromną funkcjonalność – pakowane są w nie akcesoria dekoracyjne, materiały biurowe i sporo innych wyrobów w zależności od potrzeb. Ciekawym wariantem są opakowania z paskiem klejowym i taśmą zrywającą – umożliwiają bezproblemowe rozpakowanie, bez użycia jakichkolwiek nożyczek itp. Pudełka fasonowe stanowią solidne zabezpieczenie, gdyż są wykonywane z kilkuwarstwowej tektury dobrej jakości.

Dużą zaletą opakowań kartonowych jest ich ekologiczna forma – są w pełni biodegradowalne. Przyjazny charakter takich opakowań dla środowiska jest przez przedsiębiorców promowany, a przez klientów odbierany i oceniany bardzo pozytywnie. Duże możliwości użytkowe oraz walory estetyczne skłaniają wiele firm do zastosowania właśnie takich opakowań. Tym bardziej, że wybór dostępnych pudełek fasonowych jest zróżnicowany.