Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Żdecydowałam się na poleconą karmę - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Żdecydowałam się na poleconą karmę

Wczoraj miałam osiemnaste urodziny. Moi rodzice przygotowali mi najlepsze urodziny pod słońcem. Zaprosili naszą rodzinę, z którymi zazwyczaj spędzamy najwięcej czasu. Wpadli też moi znajomi a ja dostałam od rodziców najpiękniejszy prezent o którym bardzo długo marzyłam. Dostałam małego pieska, który był piękny. Zawsze marzyłam o takiej rasie. Do tej pory rodzice się nie zgadzali ale stwierdzili, że jestem już dorosła i będę uczyć się odpowiedzialności. Ja zawsze byłam rozsądna i wiedziałam, że dam sobie z psem radę.

Kupiłam dla mojego psiaka dobrą karmę

dobra karma dla psaSporo czytałam o rasie, którą mi rodzice kupili. Wiedzieli, że marzę o takim psiaku. Musiałam zakupić dodatkowe rzeczy, które są potrzebne dla takiego małego pieska. Pojechałam z nim do weterynarza żeby sprawdzić czy wszystko z nim jest dobrze. Pani założyła mu książeczkę i powiedziała kiedy mam się znowu pojawić żeby psiaka zaszczepić. Podpytałam się także o karmienie. To nie jest prawda, że pies może jeść obojętnie jaką karmę. Oczywiście nie każdego stać żeby kupić porządne jedzenie dla psa ale ja stwierdziłam, że będę kupować tylko odpowiednią karmę żeby był zdrowy i dobrze się rozwijał. Pani weterynarz poleciła mi kilka firm, które gwarantują dobrą jakość. Najważniejszy był dla mnie skład i dostępność. Sprawdziłam w Internecie i wiele firm gwarantowało dostawę prosto do miesiąc zamieszkania. Porównałam ceny i zdecydowałam się na najniższą z polecanych firm. Opakowanie było spore. Znajdowała się na nim instrukcja, dzięki temu wiedziałam ile podawać karmy mojemu pieskowi. Trzeba było wiedzieć ile piesek waży i wówczas podawać tylko odpowiednią ilość. Dobra karma dla psa to podstawa jeśli nie chcemy mieć w przyszłości problemów i nie chcemy zbyt często chodzić do weterynarza. Mojemu pieskowi karma zasmakowała. Chętnie ją zjadał i dobrze się rozwijał. Chodziłam na bieżąco do weterynarza żeby zaszczepić na wszystko co trzeba mojego psa i lekarka stwierdziła, że karma działa bo pies ma piękną sierść i zdrowe zęby.

Byłam bardzo zadowolona z tego faktu. Opieka nad pieskiem jest bardzo przyjemna. Nawet moi rodzice często zabierają go na spacer i jeżdżą razem do parku czy lasu. sami stwierdzili, że mogli się wcześniej zdecydować na jego zakup. Obawiali się, że pies zrobi w domu jakieś straty, pogryzie coś, poniszczy ale okazało się, że mój psiak jest grzeczny i gryzie tylko swoje zabawki. Poza tym chętnie się przytula i dużo się uczy. Umie już kilka sztuczek, których bardzo szybko się nauczył. Jestem w nim zakochana i cieszę się, że jesteśmy razem.