Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Zmiksowane egzotyczne owoce - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Zmiksowane egzotyczne owoce

Nadszedł wielki dzień, kiedy to zaczęłam spełniać jedno ze swoich wielkich marzeń, a mianowicie otwarcie własnego punktu, że świeżo wyciskanymi, zdrowymi sokami, koktajlami i lodami własnej roboty. Marzyło mi się to już od bardzo długiego czasu, więc bardzo się cieszę, że teraz mogę zacząć spełniać te marzenie. Nic mnie tak chyba w życiu nie cieszyło, jak właśnie to, że otwieram własny biznes!

Dobre owoce, to u mnie podstawa sukcesu 

świeże owoce egzotyczneWszystko zaczęło się od tego, że moja znajoma, zaproponowała mi użytkowanie jej lokalu pod jej nieobecność w bardzo korzystnej cenie. Ona sama wyjeżdżała na stałe za granicę, więc potrzebowała kogoś, kto dobrze zajmie się jej powierzchnią użytkową. Tą osobą, byłam właśnie ja. Zdecydowałam się praktycznie od razu i bardzo się cieszyłam, że wreszcie mogę zacząć wszystko realizować. Od początku wiedziałam, co chce robić w tym lokalu. Kupiłam odpowiednie sprzęty – najlepsze roboty kuchenne, wyciskarki. Jednym słowem wszystko to co sprawi, że moje soki będą naprawdę najwyższej jakości. Musiałam też przemyśleć jedną bardzo ważną sprawę, a mianowicie skąd wezmę świeże owoce egzotyczne. Była to dla mnie podstawa, aby codziennie mieć nową dostawę, pełną świeżych owoców. Najbardziej zależało mi, aby mieć mango, granaty, pomarańcze, kiwano, kiwi, melony, kokosy, figi, papaje – generalnie wszystkie owoce, które pochodzą z tych bardziej egzotycznych zakątków świata. Udało mi się znaleźć kilka ciekawych hurtowni, które oferują takie usługi, ale najbardziej zainteresowały mnie dwie z nich, a mianowicie te, które oferowały dowóz do klienta zamówionego towaru. Bardzo mi na tym zależało, bo wiedziała, że nie dam rady codziennie jeździć do hurtowni, a dla mnie to dużo wygodniejsze rozwiązanie. Porównałam sobie, co dana hurtownia może mi zaproponować, jeżeli chodzi i towar. Chciałam, aby hurtownia, którą wybiorę zapewniła mi wszystkie rzeczy, które poszukuję. Nie chciałam brać towaru od różnych dostawców, bo zawsze jest z tym problem. Udało mi się znaleźć takie miejsce, gdzie mogłam dostać od ręki wszystko to co chciałam. 

Mój mały wymarzony biznes okazał się być wielkim hitem! Już w dniu otwarcia miałam masę klientów, którzy chcieli poznać smaki tych wszystkich fantazyjnych owoców, a z każdym dniem przybywa ich coraz więcej. Aż sama nie mogę uwierzyć, że osiągnęłam taki sukces. Nie spodziewałam się też, że jest takie zapotrzebowanie na tego rodzaju soki. Klienci ciągle pytają, czy będą też dostępne nowe smaki i wiem, że muszę sprostać ich oczekiwaniom.