Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseoxo/domains/urbassc.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Żyrandol kryształowy w dobrej cenie - URBASSC Nowoczesne wnętrza

Żyrandol kryształowy w dobrej cenie

Ostatnio kupiliśmy nowe mieszkanie, remont już jest skończony (całe szczęście, bo było to jedno z najbardziej stresujacych przeżyć w naszym życiu) i teraz pozostało nam tylko (albo aż) zadbanie o szczegóły, to znaczy zakup mebli i dodatków wykończenia wnętrz. Ta robota jest o wiele przyjemniejsza od remontu, chociaż również nieco męcząca i czasochłonna. Najbardziej chciałabym, aby nasze mieszkanie było już gotowe i żebyśmy w końcu się do niego przeprowadzili, albo nawet żeby przeprowadzka była już za nami.

Zakup lampy sufitowej do salonu

lampa sufitowa kryształowaW każdym razie jesteśmy bliżej niż dalej, a bardzo fajnie jest oglądać meble i inne artykuły wyposażenia wnętrz i wyobrażać sobie, jak będą prezentować się w naszym nowym mieszkanku. Meble do większości pomieszczeń już właściwie wybraliśmy i zamówiliśmy, zastanawiamy się jeszcze jedynie nad odpowiednim łóżkiem do sypialni. Być może w tym temacie zwrócimy się do stolarza i zamówimy sobie łóżko na wymiar. Pozostaje jeszcze kwestia oświetlenia. Do salony wymyśliłam sobie piękny kryształowy żyrandol. Byliśmy już w kilku sklepach z oświetleniem i okazało się, że taka lampa sufitowa kryształowa jest dość popularna, ponieważ wiele z nich oferowało ten produkt. Jednak nie znalazłam na razie niczego takiego, o co mi chodzi. Chciałabym, aby nasz salonowy żyrandol składał się bardzo dużej ilości malutkich, mieniących się kryształów – wyobrażam sobie, że efekt, jak będzie robił ten żyrandol będzie z całą pewnością piorunujący. Powinno to wyglądać tak, jakby zrobiony był z najpiękniejszych i najdroższych klejnotów, a przy tym będzie wszędzie rozsiewał małe tęcze. Nasz salon dzięki temu żyrandolowi będzie prezentował się bajkowo. Chciałabym jednak, żeby cena tego żyrandola była dość rozsądna. Niestety nie stać mnie na jakiś super designerki żyrandol albo na produkt jakiejś firmy jubilerskiej. Dlatego cały czas szukamy. Ale jestem dobrej myśli i wierzę w to, że na pewno uda nam się już wkrótce dokładnie znaleźć taki żyrandol, o jaki mi chodzi. Już nie mogę się doczekać, kiedy powiesimy go w salonie.

Kryształowe żyrandole bardzo dobrze prezentują się w przestronnych wnętrzach. Dzięki dużej ilości mieniących się kryształów robią w salonie naprawdę bardzo piękne wrażenie. Dlatego warto jest zainwestować trochę więcej pieniędzy, aby uzyskać ten wspaniały efekt. Na pewno wszyscy goście, którzy odwiedzą dom, będą pod wrażeniem kryształowego żyrandola. Zamieni on zwykły salon w najprawdziwsze bajkowe wnętrze, albo we wnętrze z jakiegoś wspaniałego pałacu.